Hakkımızda

Sevgi dolu gönlümüzden, Sevgi dolu gönüllere selamlar!

Petekcicek.net, 1991 yılında kurulan Petek Çiçekçilik ’in bünyesinde, internet üzerinden kaliteli çiçek gönderimi ve hızlı çiçek teslimat hizmeti vermek amacıyla 2007 yılında kuruldu. Petekcicek.net, Türkiye’nin en geniş bayi ağına sahip firması olarak, 300’den fazla çiçekçi iş ortağıyla ülkemizin her noktasına çiçek gönderimi yapmaktadır.

Çiçek gönderim ağını 2007 yılında Petekcicek.net firmasını kurarak genişleten Petekcicek.net, hem Türkiye hem de Dünya’ya aynı anda çiçek gönderen ilk online çiçek sitesidir.

Sevdiklerinizin ve sizin en mutlu anlarınızın unutulmaz hediyesi olacak çiçek gönderimleriniz Petek Çiçekçilik kalitesi ile garantili bir şekilde ulaştırılmaktadır.


Petek Çiçekçilik  Petekcicek.net'e Hoşgeldiniz.

Sizleri mutlu etmeyi kendisine görev edinen Petekcicek.net sizlerin sevgisiyle büyüdü, güçlendi.


Kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeyen ve bu anlayışı tecrübesiyle bütünleştiren Petekcicek.net çağın getirilerini de kullanarak bu kaliteyi daha ileriye taşımayı amaç edindi.Biz her zaman çiçekçiliği en son teknolojiyle birlikte sürdürmeye çabalıyoruz.Geniş servis ağımız ve disiplinli kişilerden oluşan personelimizle size en iyi hizmeti verebilmeyi hedefliyoruz. Bu amacı gerçekleştirme yolunda desteklerinizi bekliyoruz...

Dünyanın tüm sevgileri sizin,  sizin sevgileriniz  ise tüm sevenlerinizin olsun...

Reklam filmimiz: