Dekoratif Saksıda Mini Mor Orkide

Ürün Kodu: VİP1008

159 ,99 TL

ÜRÜN DETAYI

Howartia zebrina  5,5 cm  : 1 Adet
Howartia  concolor   5,5 cm  : 1 Adet
Çiftli Mini Orkide : 1 Adet

Ürün İçeriği:
 Dekoratif Saksıda Mini Mor Orkide

Sevdikleriniz için özel günlerde hediye edilebilecek en güzel çiçeklerden biri değil midir Orkide? PetekÇiçek’in aynı gün gönderim seçeneğiyle sevdiklerinize son dakika hediyesi göndermek oldukça kolay!

Dekoratif Saksıda Mini Mor Orkide hakkında bilmen gerekenler: Orkideler hassas bitkiler oldukları için bakımı özen ister.

Dekoratif Saksıda Mini Mor Orkide Bakımı Nasıl Olmalı? Orkideler köklerinde su depolayan bitkiler oldukça için sulama yapmadan önce toprağın nemini kontrol etmek bitkinin yaşamının daha uzun olması için önemlidir. Karanlık olmayan, bol aydınlık yerlerde, direkt güneş ışığından uzak yerlerde sağlıklı şekilde büyürler. Sukulentler de orkideler gibi suyu çok sevmeyen bitkiler oldukları için birbirlerine uyum sağlayarak büyümeye devam ederler. Ürün, 1 adet Çiftli Mini Orkide, yaklaşık 5.5 cm 1 adet Howartia zebrina ve yaklaşık 5.5 cm 1 adet Haworthia concolor ile görseldeki saksıda gönderilir. Not: Stok durumuna göre aynı bitkinin farklı rengi gönderilebilir, renk konusunda farklılıklar yaşanabilir.

Pruva Yazılım