Evlenme Teklifi Fikirleri

Yıllar içerisinde evlilik teklifleri basit bir soru sormaktan çıktı ve büyük sürprizlere düşündü. Çıta o kadar yukarıda ki yeni ve şaşırtıcı bir teklif bulmak artık hiç kolay değil. Bu sebeple sizlere ilham kaynağı olabilecek birkaç evlilik teklifi fikrini burada toparlamak istedik. 

1.Sizin için özel bir yere gidin

İlk defa birbirinizle tanıştığınız yere, ilk kavganızı ettiğiniz yere, ilk film seyrettiğiniz sinemaya veya ilk birbirinize seni seviyorum dediğiniz mekana gidin. Bu mekana geldiyseniz karşınızdaki zaten bir şeyler olduğunu hissedecektir. İşte tam o an evlilik teklif etmeyin. Ufak bir hediye verin. Bu bir çiçek olabilir mesela. Yalnızca içinizden geldiğini söyleyin. Romantik ancak minik bir sürpriz olduğunu düşünecektir. Sonra yemek yemeğe gidin ve işte tam orada, evlilik teklifi etmeyeceğinizi düşündüğü anda teklif edin. Karşınızdakinin şaşıracağına eminiz.

 

2. Hiç beklenmeyen bir anda anons yaptırın

Birlikte seyahate veya alışverişe gidin. Hiç beklenmeyen bir anda bomboş yürürken veya seyahat aracınızı beklerken önceden anlaştığınız bir anons okunmaya başlasın. Anonsun sonunda elinizdeki poşetten ya da çantadan bir buket çiçek çıkarın ve o büyülü sözleri söyleyin.

 

3. Düğün çiçeği atılmasını organize edin

Son zamanlarda düğünlerde gelinin düğün buketini atması ve tutanın bir sonraki evlenecek kişi olacağı fikri popüler. Bir arkadaşınızın düğününde gelinden çiçeğini sevgilinize atmasını rica edin. Sevgiliniz tam çiçeği tuttuğunda ise evlenme teklif edin.

 

4. Kapadokya’da balonda evlilik teklifi

Sosyal medya özelinde Kapadokya görsel bir şölen sunmakta. Sevgiliniz ile bir Kapadokya tatili ayarlayın. Öncesinde siz tam balon ile yükseldiğinizde zeminde “Benimle evlenir misin?” yazmasını ayarlamanız gerekir. Balonu da birbirinden güzel çiçekler ile donatıp daha romantik hale getirebilirsiniz. Siz tam yeterli yüksekliğe geldiğinizde sevgilinizden aşağıdaki manzaraya bakmasını isteyin. O tam yazıyı görüp size döndüğünde dizlerinizin üstüne çöküp yüzünü çıkarın.

 

5. Kendi doğum gününüzü feda edin

Özel günlerde evlilik teklifi beklenen bir şey. Doğum günü ya da yıldönümlerinde teklif edilmesi olası ancak sevgiliniz kendi doğum gününüzde teklif etmenizi beklemeyecektir. Kendi doğum gününüzde güzel bir parti planlayın ve onun da arkadaşlarını çağırın. Tam pastanın üstündeki mumları üflerken bir dileğiniz olduğunu söyleyin. Cebinizden yüzüğü çıkarın ve o an teklif edin. 

Pruva Yazılım