Çiçek Fiyatı : 0TL 99 TL +KDV
KDV Dahil : 116,82 TL
Çiçek Kodu : 711
"Doğal kütük içerisinde, 3 adet yapay mantar, crassula hobbit, howartia fasciata ve echeveria sukulentleri ile benzersiz bir şıklık sunan Valhalla Sukulent Bahçesi, doğum günü, ilk iş günü gibi özel günlerin kurtarıcı hediyesi olmayı hedefliyor.
İşlenmemiş doğal kütükte düzenlenmiş Crassula Hobbit, Howartia Fasciata ve Echeveria Agavoides sukulentleri ile kalıcı bir hediye gönderebilirsiniz.
Valhalla Sukulent Bahçesi Bakımı;
- Bakımı oldukça kolay olmakla birlikte doğrudan güneş ışığı almayan bir yerde, yaz aylarında 10 günde bir kış aylarında ise 20 günde bir toprağı hafif nemlendirecek kadar su ister. Tasarımda kullanılan yosun, nemin daha uzun süre toprak bünyesinde kalmasını sağlar.
- Fazla sulamaktan kaçınarak toprağını her daim kuruya yakın tutman gereken ürünümüzün nemini kontrol etmek için yosunun altına bakabilirsiniz. Kullanılan 20 cm uzunluğundaki dekoratif işlenmemiş kütük olduğu için nemi yetersiz ortamlarda kuruyabilir; bu gibi durumlarda kütüğü de hafifçe püskürtmeyle sulayabilirsiniz.
- Valhalla Sukulent Bahçesi, doğanın ve bitkilerin özlerinde var olan uyumunu dekoratif kütüğün içerisine yerleştirilmiş Crassula Hobbit, Haworthia Fasciata ve Echeveria Agavoides ile gösterir; ofiste veya evde uzun süre boyunca sizi yalnız bırakmaz.
  BENZER ÜRÜNLER
3lü Kütükte Sukulent Bahçesi

 

Şehir:
Semt :
Tarih :
 
Osmaniye Çiçek

Doğanın En Güzel Hediyesi 3lü Kütükte Sukulent Bahçesi İle Hayatınızı Renklendirin

Çiçekler doğanın bize sunduğu en güzel canlılardır. Çiçek bulunduğu alanı güzelleştirir ve hayat verir. Asırlardır çiçekler hayatın her alanında insanların vazgeçilmezi olmuştur. Yaşadıkları alanları güzelleştirmek için kullandığı çiçekleri sevdiklerine armağan ederek onları mutlu etmiştir. İnsanlar çiçeklerin dili ile onlara mesaj vermeyi ve aşk, sevgi, mutluluk, hüzün, sevinç gibi duyguları paylaşmayı tercih etmiştir. Günümüzde internet teknolojisi ile çok uzaktaki sevdiklerinize bile ulaşıp çiçek hediye etme şansınız vardır. Osmaniye Petek Çiçek Organizasyon internet sayfası aracılığı ile sizlere en güzel çiçek çeşitlerini sunuyor. Türkiye’nin neresinde olursa olsun sevdiklerinize çiçek göndererek onları mutlu etmenizi sağlıyoruz. En kaliteli ve en güzel çiçekleri beğeninize sunuyoruz.

Sevdiklerinizi 3lü Kütükte Sukulent Bahçesi ile Mutlu Edin

Sevdiğiniz insanlar için en güzel armağan çiçeklerdir. Canlı yapısı ve rengârenk güzellikleri ile çiçekler hayatın her alanında muhteşem hediyelerdir. Anneler günü, öğretmenler günü, babalar günü, doğum günü, yıldönümleri, sevgililer günü gibi tüm özel günler için en ideal hediye çiçeklerdir. Cenaze ve hastalık gibi en üzgün anlarda çiçek saygı ve sevgi göstergesi olarak sevdiklerinizin yanında olduğunuz mesajını onlara ulaştırır. Yeni iş, terfi, tebrik, doğum, nişan, düğün, nikâh günlerinde mutluluğun paylaşımı için sevdiğiniz insanlara çiçek göndererek onları mutlu edebilirsiniz. Kırgın olduğunuz kişilere özür ifadesi olarak çiçek göndermek sevgi göstergesi olarak sorunlarınızı çözmenize yardımcı olur. Petek Çiçekçilik internet sayfamızdan faydalanarak ülkenin her yerindeki sevdiklerinize çiçek gönderebilirsiniz.

Birbirinden Güzel 3lü Kütükte Sukulent Bahçesi İle Hizmetinizdeyiz

Çiçeklerin dilini kullanarak her amaca uygun olarak hazırladığımız tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz. İnternet sitemizden beğeneceğiniz çiçeği istediğiniz gün ve saatte istediğiniz mesaj ile adrese ulaştırıyoruz. Hızlı teslimat imkânlarımızdan faydalanarak güzel sürprizler yapabilirsiniz. Osmaniye Çiçekçisinin avantajları ile birbirinden güzel çiçekleri en güzel tasarımlar ile sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Petek çiçekçilik farkıyla garantili ve güvenli internet alışverişi fırsatlarından faydalanarak uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Özel anlarda sevdiklerinize ulaştıracağınız çiçekler ile onları mutlu etmek internet sitemiz ile oldukça kolay ve güvenli bir şekilde gerçek oluyor.
Genel Bilgiler Müşteri Hizmetleri Faydalı Bilgiler mastercard
 ssl