50 Adet kırmızı güllerden el buketi

Ürün Kodu: PTK1134

156 ,01 TL
91 ,77 TL

ÜRÜN DETAYI

Ürün Açıklaması;

Yaklaşık 60 cm yüksekliğinde 50 adet kırmızı butik güller ile hazırlanmış el buketi.

Bu buket çiçekte 1. Sınıf kırmızı güller kullanılmaktadır. Çiçeğin yüksekliği yaklaşık 60 cm dir.

İçindekiler;

  • 50 Adet Kırmızı Gül
  • Cipsofilya
  • Tergal ve bağlama ipleri


Çiçek siparişi ve teslimatı ile ilgili genel bilgiler:

  • Çiçeğinizin teslimatı, sipariş formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
  • Alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına teslim edilebilir.
  • Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere teslim alınmaktadır.
  • Çiçek göndermekte, Çiçek aranjmanlarımızda kullanılan yan ürün ve malzemelerde (kurdele, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler yapılabilir.

Kırmızı güllerin daha uzun süre canlı kalması için ne yapmak gerekir?

Öncelikle gelen çiçek buketinin kağıdını ya da ambalajını çıkarın. Çiçeğinizin de rahatlamaya ihtiyacı var. Bu yüzden ip veya lastik ile bağlanmış ise bunlardan kurtarın. Daha sonra çiçeğin suya batan kısımlarında bulunan yaprakları bir makas ya da bıçak yardımı ile kesin. Aksi taktirde su içerisinde kalan yapraklar çürüyecek ve kötü kokmaya başlayacaktır. Çiçeğinizin daha rahat su çekebilmesi için çiçeklerin saplarının ucundan 3-4 cm kadar eğimli olacak şekilde kesin. Eğer bahçe makasınız yok ise tüm bu işlerde steril ve keskin bir bıçak kullanın. Kesme işlemini akan su altında yapmanız daha sağlıklı bir sonuç almanıza yardımcı olacaktır. şayet makas kullanmıyorsanız ve akan su altından bıçak ile kesmek zor olacaksa temiz bir kap içerisindeki taze su ile de aynı işlemi uygulayabilirsiniz.

Eğer çiçeğiniz vazolu geldiyse de vazosundan çıkararak kontrol edip bu işlemleri tek tek yapmalı, güllerin dikenlerini de çıkarmayı unutmamalısınız.

Farklı tasarımlarda kırmızı gül buketlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Pruva Yazılım