Çiçek Fiyatı : 0TL 66 TL +KDV
KDV Dahil : 77,88 TL
Çiçek Kodu : 495
Çiçek malzemeleri;

Kırmızı güller
Kalp kutu
Cipsofilya çiçekleri
Yeşillikler
 
Aşkın Kırmızı Hali
 
İçinizin kırmızı gül aranjmanı ile ısınmasına ne dersiniz? Sevdiğine “seni seviyorum” demenin en güzel hali kırmızı güllerdir. Sevdiğinizin göz bebeklerinde bir gülümseme olmak ve daima ona en büyük şansının olduğunu anımsatmak için yalnızca özel günlerde değil dilerseniz aşkınızı yoğun hissettiğiniz her gün onlara bu hissi yaşatabilirsiniz. Böylece hem siz konuşmadan aşkınızı ifade eden çiçekleri sevdiklerinize armağan edebilir hem de sevdiğinizin her ortamda kendisini çok daha iyi hissetmesine yardımcı olabilirsiniz. Çünkü âşık olmak güzel şey ama karşılıklı aşkı yakalamak devasa bir şey... Hadi sizde şimdi kırmızı gül aranjmanı ile sahip olduğunuz kişiye verdiğiniz kıymeti her an gözler önüne serin.
  BENZER ÜRÜNLER
Aşkın kırmızı hali

 

Şehir:
Semt :
Tarih :
 
Osmaniye Çiçek

Doğanın En Güzel Hediyesi Aşkın kırmızı hali İle Hayatınızı Renklendirin

Çiçekler doğanın bize sunduğu en güzel canlılardır. Çiçek bulunduğu alanı güzelleştirir ve hayat verir. Asırlardır çiçekler hayatın her alanında insanların vazgeçilmezi olmuştur. Yaşadıkları alanları güzelleştirmek için kullandığı çiçekleri sevdiklerine armağan ederek onları mutlu etmiştir. İnsanlar çiçeklerin dili ile onlara mesaj vermeyi ve aşk, sevgi, mutluluk, hüzün, sevinç gibi duyguları paylaşmayı tercih etmiştir. Günümüzde internet teknolojisi ile çok uzaktaki sevdiklerinize bile ulaşıp çiçek hediye etme şansınız vardır. Osmaniye Petek Çiçek Organizasyon internet sayfası aracılığı ile sizlere en güzel çiçek çeşitlerini sunuyor. Türkiye’nin neresinde olursa olsun sevdiklerinize çiçek göndererek onları mutlu etmenizi sağlıyoruz. En kaliteli ve en güzel çiçekleri beğeninize sunuyoruz.

Sevdiklerinizi Aşkın kırmızı hali ile Mutlu Edin

Sevdiğiniz insanlar için en güzel armağan çiçeklerdir. Canlı yapısı ve rengârenk güzellikleri ile çiçekler hayatın her alanında muhteşem hediyelerdir. Anneler günü, öğretmenler günü, babalar günü, doğum günü, yıldönümleri, sevgililer günü gibi tüm özel günler için en ideal hediye çiçeklerdir. Cenaze ve hastalık gibi en üzgün anlarda çiçek saygı ve sevgi göstergesi olarak sevdiklerinizin yanında olduğunuz mesajını onlara ulaştırır. Yeni iş, terfi, tebrik, doğum, nişan, düğün, nikâh günlerinde mutluluğun paylaşımı için sevdiğiniz insanlara çiçek göndererek onları mutlu edebilirsiniz. Kırgın olduğunuz kişilere özür ifadesi olarak çiçek göndermek sevgi göstergesi olarak sorunlarınızı çözmenize yardımcı olur. Petek Çiçekçilik internet sayfamızdan faydalanarak ülkenin her yerindeki sevdiklerinize çiçek gönderebilirsiniz.

Birbirinden Güzel Aşkın kırmızı hali İle Hizmetinizdeyiz

Çiçeklerin dilini kullanarak her amaca uygun olarak hazırladığımız tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz. İnternet sitemizden beğeneceğiniz çiçeği istediğiniz gün ve saatte istediğiniz mesaj ile adrese ulaştırıyoruz. Hızlı teslimat imkânlarımızdan faydalanarak güzel sürprizler yapabilirsiniz. Osmaniye Çiçekçisinin avantajları ile birbirinden güzel çiçekleri en güzel tasarımlar ile sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Petek çiçekçilik farkıyla garantili ve güvenli internet alışverişi fırsatlarından faydalanarak uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Özel anlarda sevdiklerinize ulaştıracağınız çiçekler ile onları mutlu etmek internet sitemiz ile oldukça kolay ve güvenli bir şekilde gerçek oluyor.
Genel Bilgiler Müşteri Hizmetleri Faydalı Bilgiler mastercard
 ssl