Çiçek Fiyatı : 190TL 90 TL +KDV
KDV Dahil : 106,20 TL
Çiçek Kodu : 138
Bugünün Kahramanı Olmaya Ne Dersiniz?
Kırmızı gül aşkın en özel halidir. Sevdiğinize her daim aşkınızı, bağlılığınızı, tutkunuzu en içten şekilde ifade etmenizi sağlar. 15 adet kırmızı gül ve istenilen şık görünümün oluşabilmesi için içerisine eklenen cipsofilya çiçekleri ile oldukça özenli bir ambalajın oluşması sağlanmaktadır. Osmaniye çiçekçi ile sevdiklerinizin yüzünü güldürmek düşündüğünüzden çok daha kolay bir hale gelecek. En özel anlara, en unutulmaz dakikalara sizleri konuk edecek olan bu güller ile sevdiklerinizin aklını başından alabileceksiniz. Hadi gelin sevdiğinize herkesi kıskandıracak gözler ile bakılmasına yardımcı olacak o kırmızı gülleri hediye edin. Hediye edinki bugünün kahramanı siz olun. Siz zarifliğinizi sunun o dünyanın en mutlu insanı olsun.
  BENZER ÜRÜNLER
15 Kırmızı gül buketi

 

Şehir:
Semt :
Tarih :
 
Osmaniye Çiçek

Doğanın En Güzel Hediyesi 15 Kırmızı gül buketi İle Hayatınızı Renklendirin

Çiçekler doğanın bize sunduğu en güzel canlılardır. Çiçek bulunduğu alanı güzelleştirir ve hayat verir. Asırlardır çiçekler hayatın her alanında insanların vazgeçilmezi olmuştur. Yaşadıkları alanları güzelleştirmek için kullandığı çiçekleri sevdiklerine armağan ederek onları mutlu etmiştir. İnsanlar çiçeklerin dili ile onlara mesaj vermeyi ve aşk, sevgi, mutluluk, hüzün, sevinç gibi duyguları paylaşmayı tercih etmiştir. Günümüzde internet teknolojisi ile çok uzaktaki sevdiklerinize bile ulaşıp çiçek hediye etme şansınız vardır. Osmaniye Petek Çiçek Organizasyon internet sayfası aracılığı ile sizlere en güzel çiçek çeşitlerini sunuyor. Türkiye’nin neresinde olursa olsun sevdiklerinize çiçek göndererek onları mutlu etmenizi sağlıyoruz. En kaliteli ve en güzel çiçekleri beğeninize sunuyoruz.

Sevdiklerinizi 15 Kırmızı gül buketi ile Mutlu Edin

Sevdiğiniz insanlar için en güzel armağan çiçeklerdir. Canlı yapısı ve rengârenk güzellikleri ile çiçekler hayatın her alanında muhteşem hediyelerdir. Anneler günü, öğretmenler günü, babalar günü, doğum günü, yıldönümleri, sevgililer günü gibi tüm özel günler için en ideal hediye çiçeklerdir. Cenaze ve hastalık gibi en üzgün anlarda çiçek saygı ve sevgi göstergesi olarak sevdiklerinizin yanında olduğunuz mesajını onlara ulaştırır. Yeni iş, terfi, tebrik, doğum, nişan, düğün, nikâh günlerinde mutluluğun paylaşımı için sevdiğiniz insanlara çiçek göndererek onları mutlu edebilirsiniz. Kırgın olduğunuz kişilere özür ifadesi olarak çiçek göndermek sevgi göstergesi olarak sorunlarınızı çözmenize yardımcı olur. Petek Çiçekçilik internet sayfamızdan faydalanarak ülkenin her yerindeki sevdiklerinize çiçek gönderebilirsiniz.

Birbirinden Güzel 15 Kırmızı gül buketi İle Hizmetinizdeyiz

Çiçeklerin dilini kullanarak her amaca uygun olarak hazırladığımız tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz. İnternet sitemizden beğeneceğiniz çiçeği istediğiniz gün ve saatte istediğiniz mesaj ile adrese ulaştırıyoruz. Hızlı teslimat imkânlarımızdan faydalanarak güzel sürprizler yapabilirsiniz. Osmaniye Çiçekçisinin avantajları ile birbirinden güzel çiçekleri en güzel tasarımlar ile sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Petek çiçekçilik farkıyla garantili ve güvenli internet alışverişi fırsatlarından faydalanarak uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Özel anlarda sevdiklerinize ulaştıracağınız çiçekler ile onları mutlu etmek internet sitemiz ile oldukça kolay ve güvenli bir şekilde gerçek oluyor.
Genel Bilgiler Müşteri Hizmetleri Faydalı Bilgiler mastercard
 ssl